DM Kliniği - Uzman Ortodontist Hizmetleri

Feb 18, 2024

DM Kliniği, sağlık ve estetik odaklı diş hekimliği hizmetlerinde uzmanlaşmış bir kuruluştur. Müşteri memnuniyetini öncelik olarak belirleyen kliniğimiz, yılların verdiği deneyimle en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Ortodonti Tedavisi Nedir?

Ortodonti, dişlerin yapısını, uyumunu ve çenelerin ilişkisini inceleyen dental bir uzmanlık dalıdır.

DM Kliniği'nin Sunduğu Ortodonti Hizmetleri

DM Kliniği, ortodonti konusunda geniş hizmet yelpazesi sunmaktadır. Doğru teşhis ve tedavi planı ile hasta odaklı yaklaşımıyla memnuniyet garantisi veriyor.

Braket Tedavisi

DM Kliniği, en gelişmiş braket sistemleri ve tekniklerini kullanarak kusursuz bir gülüş sağlar. Braket tedavisi ile dişlerin düzeltilmesi ve uyumlu bir görünüm elde edilmesi mümkündür.

Şeffaf Plaklarla Tedavi

Modern teknoloji kullanılarak üretilen şeffaf plaklar, estetik bir tedavi seçeneği sunar. Hareketli plaklar sayesinde daha konforlu bir ortodonti deneyimi yaşanabilir.

Estetik Diş Hekimliği ve Ortodonti

Günümüzde estetik diş hekimliği ve ortodonti bir arada düşünülmektedir. DM Kliniği'nin uzman kadrosu, sağlıklı ve estetik bir gülüş için en uygun tedaviyi sunar.

DM Kliniği Güvencesiyle Sağlıklı Bir Gülüş

DM Kliniği, health & medical, dentists, cosmetic dentists kategorilerinde öne çıkan bir kuruluştur. Sağlık ve estetik odaklı hizmetlerimizle size en iyi ortodonti deneyimini sunmayı hedefliyoruz.

İletişime Geçin

Sağlıklı bir gülüşe sahip olmak ve DM Kliniği'nin uzman ortodontistleri tarafından muayene edilmek için bizimle hemen iletişime geçin. Daha fazla bilgi ve randevu için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.